< WRÓĆ DO Niebawem

Spotkanie liderów branży gastro - MADE Restaurant Wrocław -29.10

Niebawem2018-10-08

Po wiosennych spotkaniach w Poznaniu i Krakowie, przyszedł czas na jesienną odsłonę projektu.

 
Już 29.10.2018 we Wrocławiu spotkają się ci spośród przedstawicieli branży Horeca na Dolnym Śląsku, którzy chcą być 3 kroki przed innymi i… zarabiać. Biznesowa platforma gastronomiczna MADE Restaurant to przestrzeń wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń między liderami branży hospitality w kluczowych regionach w Polsce.
Partnerem Organizacyjnym wydarzenia tak, jak w ubiegłym roku został hotel Double Tree by Hilton.
 
Marzenie o posiadaniu własnej restauracji jest powszechne, a prowadzenie biznesu restauracyjnego wydaje się proste. Jednak w wielu wypadkach rzeczywistość rynkowa w bolesny sposób weryfikuje marzenia. Zgodnie z myślą przewodnią cyklu MADE Restaurant w 2018 roku:

„Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na mocnej analizie. Jeżeli firma nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i decyzje podejmuje jedynie na powierzchownych informacjach i intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.”
Bill Gates
 
Program wrocławskiego spotkania MADE Restaurant powstał we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, po analizie potrzeb tego konkretnego rynku. Na wrocławskiej scenie hotelu Double Tree by Hilton staną praktycy z zauważalnymi sukcesami na koncie, gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Program wydarzenia został podzielony na następujące bloki tematyczne:
 
 Bądź 3 kroki przed… Dzięki motywacji. W ramach tego bloku porozmawiamy m.in. o popularnym temacie znaczenia pasji w poszukiwaniu motywacji do działania (Tomasz Habdas,
 
W szczytowej formie), oraz o tym, jak zmotywować i zatrzymać najlepszego kelnera (Agnieszka Małkiewicz, Katarzyna Derdzińska, MADE)
 
Bądź 3 kroki przed w… Zarządzaniu biznesem. W tym bloku pojawią się tematy związane z finansami. Czy prowadzenie analizy kosztów, zysków, strat, przychodów w restauracji, często otwieranej jako spełnienie marzenia to zbędna buchalteria, czy konieczność? Jak sprawić, by nasz koncept nie dołączył do niechlubnych statystyk mówiących, że 9 na 10 restauracji przetrwa zaledwie 2 lata? O tym mówić będą m.in. Katarzyna Derdzińska (MADE Progress),
Tomasz Habdas (MADE Progress), Maciej Nowaczyk (La Maddalena, Mama Manousch) i …
 
Bądź 3 kroki przed dzięki… Znajomości trendów. Podczas tego bloku słuchacze będą mieli okazję poznać trendy w europejskiej gastronomii – czy staną się one inspiracją możliwą do wdrożenia w swoim biznesie? Czym teraz żyje i co je świat gastronomii? Czy każda z inspiracji i każdy z trendów jest możliwy do przełożenia na polski rynek i czy warto podążać za trendami?
 
Bądź 3 kroki przed w… Marketingu. Podczas wystąpień w ramach tego bloku
porozmawiamy o aspekcie CSR w gastronomii. Czy CSR to jedynie „zabieg” marketingowy, czy prawdziwa wartość dodana dla naszego konceptu? O tym mówić będzie Katia Roman (Fundacja „Samodzielność od kuchni”). Pojawi się również temat storytellingu (Agnieszka Małkiewicz, MADE) oraz Niestandardowych działań marketingowych (projekt MADE Travel by
Liebherr). Magdalena Nawrocka (mProfi) opowie o sposobach miarodajnego zbierania opinii gości restauracji, Piotr Staszczyński (Pasibus) pokaże, w jaki sposób prowadzić z klasą social media, a Agnieszka Szydziak (Have a Bite in Wro) wraz z najbardziej wpływowym wrocławskim blogerem, Piotrem Gładczakiem (Wrocławskie podróże kulinarne) i Michałem Hamburgerem (Radio Wrocław) pokażą, jak wykorzystać siłę influencerów, aby uczciwie i skutecznie promować restaurację.
 
To spotkanie branży zapowiada się bardzo intensywnie. Program, lista ekspertów i partnerów oraz program wrocławskiej edycji MADE Restaurant dostępne są na stronie: https://maderestaurant.pl/konferencja-gastronomiczna-wroclaw/
 
Co o krakowskiej edycji MADE Restaurant mówią uczestnicy?
„Zarówno ubiegło jak i tegoroczna konferencja zdecydowanie na plus! Dużo przykładów praktycznych, duża dawka konkretnej wiedzy. W trakcie wystąpień pojawiają się wskazówki i hasła, które są inspiracją do samodzielnego pogłębiania wiedzy w danym temacie. Wykłady są zrozumiałe dla nawet dla osób,
które dopiero zaczynają wdrażać się w temat.Paula Trunów / Współwłaściciel i Manager - Miodowy Piecyk
 
Po raz pierwszy uczestniczyłem w MADE Restaurant. Jestem pozytywnie zaskoczony merytoryką wydarzenia. Poruszane tematy z zakresu HR pomogły mi szerzej spojrzeć na funkcjonowanie restauracji.” Piotr Jacyna / Sushi Chef - Youmiko Sushi „Tematy prezentowane na MADE Restaurant w Krakowie były bardzo różnorodne. Przygotowuję się obecnie do podjęcia stanowiska managera. Tematy poruszone na konferencji przez osoby z dużym doświadczeniem w branży są dla mnie punktem wyjścia do dalszego pogłębiania wiedzy w tym zakresie i rozwoju. Agata Budz / Kelnerka -Litworowy Staw Program MADE Restaurant jest każdorazowo na tyle bogaty i różnorodny, że zarówno kelner, szef kuchni, jak i właściciel restauracji znajdzie w nim temat odpowiadający swoim preferencjom.

Dołącz do grona osób, które chcą być 3 kroki przed innymi w gastronomii i weź udział w MADE Restaurant Wrocław 2018!
 
***
Organizator: MADE Food & Horeca Solutions
Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanym w budowaniu przewagi rynkowej naszych klientów i rozwoju biznesu w branży HORECA. Wspieramy naszych partnerów (restauracje, hotele i dostawców) w rozwiązywaniu problemów w zakresie zarządzania ludźmi (HR), podpowiemy, jak zwiększyć obroty (Rozwój biznesu) i znamy sprawdzone sposoby, jak skutecznie przykuć i utrzymać uwagę ich klientów (Marketing). Wyróżnia nas dogłębna znajomość trendów oraz branży w Polsce i na świecie, sieć kontaktów oraz bezpośredni dostęp do wiedzy naszych ekspertów – najskuteczniejszych praktyków i biznesmenów na rynku HORECA. Sprawnie łączymy wiedzę i praktykę z obszarów HR, Marketing & PR, rozwoju biznesu i sprzedaży. Gdy przystępujemy do kreowania rozwiązań myślimy strategicznie i procesowo, dążymy do synergii.
 
MADE RESTAURANT to m.in. cykl spotkań lokalnych oraz rozmów z liderami restauracji i biznesów gastro na terenie całej Polski.
Za cel stawiamy profesjonalizację branży i biznesowy wzrost zaangażowanych uczestników. W 2018 roku po raz kolejny odwiedzimy Kraków, Warszawę, Poznań, Trójmiasto i Wrocław. Poprzez działania ogólnopolskie podejmujemy się kreowania wzorców, zapewniamy dostęp do wiedzy najlepszych na rynku praktyków oraz stosowanych przez nich dochodowych rozwiązań i dobrych praktyk biznesowych. Zachęcamy do dialogu restauratorów, dostawców, szefów kuchni, managerów i kelnerów.
 
MADE PROGRESS: http://madeprogress.pl/
 
PARTNER ORGANIZACYJNY: Double Tree by Hilton Wrocław
PARTNERZY BIZNESOWI: Evian, Badoit, Aviko, Liebherr, mProfi.pl, illy, Winterhalter, Gastronomiczna, Grupa Zakupowa, Winne Pola
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.